Teenused

Külalistemaja Kevvai on restaureeritud kujul avatud alates 2005 aasta detsembrist. Meie külalistemaja asub 69 hektari suuruse loodusliku Jõksi järve kaldal, keset maalilist ja mitmekesist loodust. Meie külalistemaja eeliseks on privaatsus ning hubasus, samuti suurepärased võimalused aastaringselt sportimiseks ja vaba aja veetmiseks nii sõprade kui pere keskel. Lisaks on võimalused konverentside, seminaride ning koolituste läbiviimiseks kuni 50 inimesele. Meie külalistemaja on edukalt läbi viinud ka mitmeid sünnipäevi, kokkutulekuid ja pulmi!

Pakume teile:

  • Majutust

Külalistemajas on 4 hubast sviiti, mis võimaldavad pakkuda majutust kuni 20-25 inimesele. Kõigis tubades on dušš, WC ning  WiFi. Esimesel korrusel asub avara kaminaga hubane puhkeruum, söögituba ning saun koos mullivanniga. Esimeselt korruselt viib uks päikeseterrassile millelt avaneb vapustav vaade järvele. Külalistemaja Kevvai pakub omalt poolt nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki mida valmistatakse vastavalt külalise soovidele. Päikeseterass on suvekuudel avatud juba hommikusöögiks.

Hinnakirja leiate siit ja tubade pildid siit.

  • Suitsusauna

Jõksi järve kaldal, Kevvai külalistemajas on võimalik nautida 125 aastas, ehedat ja renoveeritud suitsusauna! Mahukasse leiliruumi mahub maakividest kerise leili nautima kuni 10 inimest. Kui kere on kuum, saab otse saunast joosta järve ennast jahutama. Pakume ka suitsusauna kombeid ja traditsioone tutvustavat koolitust. 

  • Soome sauna ja Infrapuna sauna

Pärast väsitavat päeva on meeldivaks lõõgastuseks puuküttega saun ning massaazivann. Sauna on võimalik serveerida suupisteid ning karastusjooke vastavalt külalise soovidele. Sauna eesruumist viib uks terassile, kust avaneb suurepärane vaade järvele ning ümbritsevale loodusele.

  • Seminaripakette

Külalistemaja sobib ettetellimisel grupitoitlustuseks, nii peolaua kui buffet-stiilis. Päikeseterass on suvekuudel avatud juba hommikusöögiks. Seminaripakett sisaldab soovi korral nii kohvipause kui toitlustamist.

  • Telkimisplatsi

Suvepäevade läbiviimiseks on olemas telkimise ja lõkkeplatside kohad ning karavanikohad autosuvilatele. Võimalik on laenutada paate. Hea võimalus on pidada piknik või grilliõhtu meie piknikuaias järvekaldal, kus on lõkkeplats, katusega piknikumaja, grillid ning ilus vaade järvele. Meilt saab tellida toitlustuse, kuid on ka võimalik ise järvel kala püüda (varustus külalistemaja poolt) ja oma püütud kala tulel küpsetada. Külalistemajale kuuluvat kuue hektari suurust maad saab edukalt kasutada maa-ala suvepäevade ja koosviibimiste läbiviimiseks. Julgustame ette võtma jalgsimatka Kanepi mitmekesisesse loodusesse. Meie käest saab tellida ilutulestikku ning soovi korral kaunistame järve kalda tõrvikutega, et luua romantiline atmosfäär.

 

Ootame teid!
Siina Kevvai